ВИДЕО: Џенифер Лопез игра крај базенот, а нејзиниот вереник ја снима

Од:

Џенифер Лопез и нејзиниот секси задник од 27 милиони долари никако не можат да здосадат, а се чини дека и нејзиниот вереник Алекс Родригез не може да се наужива на телото на неговата поубава половина.

Тој ја снимаше додека се расонуваше со утринско кафе и музика покрај базен, а ритамот ја понесе, па таа покажа малку од своите танчерски способности, во кои, како што е познато, е ненадминлива.

Славната Џеј Ло беше во црни хеланки и црна маичка, што е нејзината омилена спортска комбинација, па најчесто можеме да ја гледаме во вакви комплети.

Би можело да ве интересира

Глумецот Закери Тај Брајан уапсен за напад врз својата девојка

Ана Ололовска

Ќерката на Трамп неколку дена го славеше роденденот: Прво се забавуваше, па се расправаше со пријателите и правеше хаос

Ана Ололовска

Софија Вергара потполно гола позираше во када

Ана Ололовска

Лејди Гага објави секси селфи на Инстаграм

Ана Ололовска

Ријана, Мадона и Тејлор Свифт на листата најбогати самостојни претприемачи во САД

Ана Ололовска

Натали Портман не им дава на децата да гледаат „Војна на ѕвездите“

Ана Ололовска