Сузана Манчиќ: Мојата порно снимка е подобара отколку на Северина

Од:

Лото девојката Сузана Манчиќ во емисија на српската телевизија TV Happy отворено проговори за сите случувања после излегувањето во јавноста на нејзините порно снимки.

Таа кажа дека порнографските снимки што таа ги направила се далеку подобри од таа што ја прослави Северина.

„Што се однесува на нејзините снимки неа сите ја поддржаа. Девојки носеа маици со натпис „Сите ние сме Севе“, а јас не смеев да излезам на улица бидејќи сите ми дофрлаа по нешто и сакаа да ме распарчат“, изјави Сузана Манчиќ која и денес сеуште доживувала навреди на нејзина сметка.

Би можело да ве интересира

ВИДЕО: Северина се расплака на сред концерт по средбата со жена во Макарска

Државното правобранителство одлучи: Северина не ја нападна Маријана Вучковиќ Поповиќ

ВИДЕО: Северина се сопна и заврши на задник на сцената среде настап

Катерина Ѓуровски

ВИДЕО: Шерон Стоун и го честиташе роденденот на Северина-пејачката остана без зборови

Потврдено обвинението против Северина поради наметливо однесување

Ана Ивановиќ повторно бремена: Поранешната тенисерка ја објави радосната вест

Ана Ололовска