ВИДЕО: Северина се расплака на сред концерт по средбата со жена во Макарска

Од:

„Франческа Берош е од Макарска, мојата Миа и таа се двете најдобри девојки што ги знам, и периодот кога живеевме трите заедно“, изјави Северина откако ја испеа песната со нејзината пријателка.

Северина оваа недела одржа концерт во Макарска и таму се сретна со својата стара пријателка и цимерка Франческа Берош. Тие двете на сцената заедно го испеаа хитот на Севе „Вирујен у те“, а пејачката за време на тој настап се расплака.

Вакви девојки има малку, ние бевме едно женско семејство. Беше со мене три години и доживеа некои работи кои никој не би ги сакал, но бевме многу силни“, изјави Северина.

Би можело да ве интересира

Северина Вучковиќ и Милан Поповиќ повторно го делат старателството над синот

Северина му одговори на хрватскиот претседател: Благодарам за грижата, ама моето дете не е уште полудено

Предраг Петровиќ

Загрепската книжарница со навреди кон Северина

Предраг Петровиќ

Северина ја загуби правната битка за старателството над синот Александар

Државното правобранителство одлучи: Северина не ја нападна Маријана Вучковиќ Поповиќ

ВИДЕО: Северина се сопна и заврши на задник на сцената среде настап

Катерина Ѓуровски