Сексапил на гала вечерта на amfAR

Од:

Во рамките на Канскиот филмски фестивал се одржа хуманитарната гала вечер на amfAR (Американската фондација за истражување на сидата), „Cinema Against AIDS“.

На гламурозната манифестацијата се појавија многу филмски, телевизиски и музички ѕвезди.

[nggallery id=29]

Би можело да ве интересира

Тим Мекгро: Семејството пред сѐ!

Ана Ололовска

Гордон Ремзи „во дупка“ од 66 милиони евра поради пандемијата и рестриктивните мерки

Жарко Настоски

Жерар Депардје формално обвинет дека силувал млада актерка, тој негира

Жарко Настоски

Џејмс Ерл Џонс полни 90 години

Ана Ололовска

Селма Хајек е кралица на бикините: најсексапилните изданија на холивудската убавица

Ана Ололовска

Доли Партон одби да биде поставен нејзин споменик

Ана Ололовска

Leave a Comment

fourteen + eleven =