Бикини кралица – Кејт Аптон

Од:

Благодарејќи на своите облини, 19-годишната Кејт Аптон, се најде на насловната страна на Sports Illustrated.

„Си го исполнив сонот. Ова е моја омилена линија на костими за капење.

– Ги обожувам сите детали“, изјави славната убавица.

[nggallery id=23]

Би можело да ве интересира

Корона-мода: Блузони со маска

Ана Ололовска

Дамите на инаугурацијата избраа облека од американски дизајнери

Ана Ололовска

Емилија Кларк ја продаде куќата во Лос Анџелес за 4,4 милиони долари

Ана Ололовска

Кристи Свонсон во одбрана на Доналд Трамп

Ана Ололовска

Џим Кери со роденденска порака до „белите шовинисти“ меѓу републиканците

Ана Ололовска

ВИДЕО: Џастин Тимберлејк проговори за своето второ дете со глумицата Џесика Бил

Ана Ололовска

Leave a Comment

5 + four =