Среќа во несреќа!

Од:

Застрашувачко видео од драматичниот момент кога огромен камион ја губи контролата.

http://www.youtube.com/watch?v=VjaDEjrcCss

Снимката е направена со помош на камера поставена во автомобил, кој се движел од спротивен правец.

Би можело да ве интересира

Четири лица тешко повредени во сообраќајка пред Охрид, уште еден повреден од превртен камион

Кристијан Ландов

Во сообраќајка во Грција загинаа седум лица, најверојатно мигранти

А1он

Еден починат, во сообраќајка во која учествувал македонски државјанин на патниот правец Елбасан-Пеќин

А1он

ВИДЕО: 35 повредени и двајца загинати во железничка несреќа во Португалија

А1он

Тешко повредени двајца прилепчани, со возило излетале кај клучката „Могила“

Ана Ололовска

Повреден мотоциклист откако излетал од пат

Ана Ололовска

Leave a Comment

five × 5 =