torcida

Спорт

(ВИДЕО) Инцидент на полуфиналниот натпревар од Купот на Хрватска меѓу Хајдук и Динамо на „Пољуд“

А1он
По полуфиналниот натпревар од Купот на Хрватска меѓу Хајдук и Динамо на „Пољуд“, имаше инциденти кога локалните навивачи, очигледно исфрустрирани од резултатот, ја пробија заштитната