pitac

Македонија

Кривична пријава за сопружници од Дебар што си го принудувале детето да питачи во Струга

А1он
Сопружнци од Дебар кои го принудувале детето да питачи во Струга, добија кривична пријава, информираат од Министерството за внатрешни работи. „На 11.03.2022 година, Одделот за