nagradna igra

Македонија

Секој ден 40.000 денари, на 1-ви јули дури 400.000 денари! Почна наградната игра на Пепси!

А1он
Пепси означи почеток на нова, исклучително атрактивна наградна игра. Се што треба да направиш е да купиш било кое Пепси пакување и да одиш на
Економија

Макпетрол со нова наградна игра за 2019 година на програмата за лојалност ВЕРНА

А1он
Макпетрол ја промовираше новата наградна игра за 2019 година на програмата за лојалност ВЕРНА. „Макпетрол, како веќе докажана одговорна компанија која е ориентирана пред се
Македонија

Зачлени се во СЛ клубот на Спорт Лајф и играј за два автомобили

А1он
Со стартот на Типстер купот, најуспешните типувачи, членови на Sport Life клубот, секој месец, сè до јуни наредната година ќе се натпреваруваат и освојуваат подароци,
Македонија

Стобирај и вози – голема наградна игра од Витаминка со брендот Стоби

А1он
Три автомобили, скутери, ховерборди, ЛЕД телевизори, таблети и уште над 500 други вредни награди се дел од големата наградна игра на Витаминка и омилените грицки
Македонија

Два нови пункта во Скопје за ковертите во наградната со фискалните

А1он
Државна лотарија на Македонија постави два нови пункта за испраќање на пликовите за наградната игра „Фискална во рака – награда без мака“. Како што соопштуваат