Фискална во рака, шест награди без мака

Од:

Пет ваучери по 1000 денари за прехрамбени продукти и компјутер во вредност од 15.000 денари. Наградната игра фискална во рака, награда без мака „усреќи“ еден испараќач на фискални сметки дури шест пати.

Токму ова извлекување изиритира и други учесници во наградната игра.Оние кои го исконтактираа А1 се сомневаат во процесот на извлекување а тоа го поткрепуваат со фактот што токму еден ист испраќач е добитник дури шест пати од кои пет се исти награди.

nagradna

Револтираните граѓани кои испраќаат коверти со фискални сметки прашуваат како е можно некој толку да има „среќа“ и да добие компјутер и пет ваучери од по 1000 денари.

Би можело да ве интересира

Секој ден 40.000 денари, на 1-ви јули дури 400.000 денари! Почна наградната игра на Пепси!

Ана Ололовска

Макпетрол со нова наградна игра за 2019 година на програмата за лојалност ВЕРНА

Зачлени се во СЛ клубот на Спорт Лајф и играј за два автомобили

Ана Ололовска

Стобирај и вози – голема наградна игра од Витаминка со брендот Стоби

Ана Ололовска

Два нови пункта во Скопје за ковертите во наградната со фискалните

Емир Латифовиќ

4 comments

NEMA 31/07/2014 - 01:37 at 01:37

nece sreca postenog coveka :)

Reply
Grujo 31/07/2014 - 09:55 at 09:55

Moze da ima tolku srekja,ako na celoto ima tetovirano lavcinja.Pa narode zar mislevte deka na sekogo patriotive kje mu dadat nagradi.Rezija,golema rezija.

Reply
kumanovo 01/08/2014 - 10:38 at 10:38

А што се случува со Кумановци Милош и Мила Јакимовски Иста адреса а неколку пати имаат награда.Тоа ти се среќни луѓе во оваа наша среќна државичка
п.с требаше да кажат дека услов за да учествуваш во наградата игра е да си послушник на ВМРО

Reply
lisav 01/08/2014 - 13:32 at 13:32

Pa sto mislite site.Sto i da pravite na ‘srekata ‘ ne moze da mu zgazite.da se zdravi i zivi izvlekuvacite , a posebno kontrolorite na 20 te fiskalni.

Reply

Leave a Comment

15 − 7 =