britni spirs

Магазин

Судот ѝ дозволи на Бритни Спирс да ангажира нов адвокат

А1он
Врховниот суд во Лос Анџелес, т.e. судијката Бренда Пени ѝ дозволи на американската пејачка Бритни Спирс да најми нов адвокат во врска со старателството, по
Магазин

Таткото на Бритни Спирс останува одговорен за нејзиниот имот

А1он
Судот во Лос Анџелес, Калифорнија го одби барањето на поп-пејачката Бритни Спирс, која се обиде да го отстрани нејзиниот татко од одговорноста и контролата над
Магазин

Бритни Спирс „плачела две недели“ по последниот биографски документарец

А1он
Бритни Спирс вели дека „плачела две недели“ откако погледнала дел од последниот документарен филм којшто ја прикажува нејзината кариера и животот воопшто. „Местенката за Бритни
Магазин

Уапсен поранешниот сопруг на Бритни Спирс

А1он
Поранешниот сопруг на Бритни Спирс, Џејсон Александер бил уапсен за возење под дејство на алкохол и наркотици. Според полициските извештаи, 39-годишниот маж е задржан во
Магазин

Бритни Спирс ја губи судската битка со нејзиниот татко

А1он
Судот во САД го отфрли барањето на Бритни Спирс – нејзиниот татко да биде отстранет како повереник на нејзиниот имот. Џејми Спирс беше законски управител
Магазин

Џејми Лин го презеде управувањето со парите на Бритни Спирс

А1он
Глумицата Џејми Лин Спирс го презеде управувањето со мултимилионското богатство на својата далеку попозната постара сестра Бритни. Се работи за парични средства во износ од
Магазин

ВИДЕО: Стујард заигра на песна од Бритни Спирс и ги изненади патниците

А1он
Патниците на авиокомпанијата „Рајанер“ на летот од Џенова до Борнмут имале прилика да уживаат во уникатен перформанс на еден од стрјуардите во авионот. Стјуардот Паоло,