britni spirs

Магазин

ВИДЕО: Бритни Спирс доживеа нервен слом во полн ресторан, сопругот побегна

А1он
Пејачката Бритни Спирс, наводно, доживеала нервен слом во ресторан во Лос Анџелес во петокот вечерта, поради што дури и нејзиниот сопруг Сем Асгари го напуштил
Магазин

Бритни Спирс: Документарците направени за мене се навредливи и понижувачки

А1он
Бритни Спирс смета дека документарните филмови за нејзиниот живот се навредливи, целосно понижувачки и дека направиле да се чувствува злоупотребена. Поп-ѕвездата не мисли дека е
Магазин

ВИДЕО: Поранешниот сопруг на Бритни Спирс упадна на нејзината венчавка

А1он
Поранешниот сопруг на Бритни Спирс, Џејсон Александер, се обидел да ја уништи свадбата на поп-ѕвездата со Сем Асгари, која се одржа во четвртокот, во нејзината
Магазин

Џејми Спирс се согласи да се повлече од туторството врз Бритни

А1он
Таткото на Бритни Спирс, Џејмс се согласи да се повлече од долгогодишната улога на тутор на неговата ќерка, соопшти вчера Метју Розенгарт, адвокатот на поп-ѕвездата.