Бритни Спирс „плачела две недели“ по последниот биографски документарец

Од:

Бритни Спирс вели дека „плачела две недели“ откако погледнала дел од последниот документарен филм којшто ја прикажува нејзината кариера и животот воопшто.

„Местенката за Бритни Спирс“ (Framing Britney Spears) беше премиерно прикажан во февруари и го испитува издигнувањето на поп-пејачката до врвот на музичката индустрија, нејзиниот третман од страна на таблоидите, нејзиното психијатриско лекување 2008 година и сè што следеше потоа…

Спирс и претходно говореше за документарецот, но вчеравечер преку Инстаграм, таа меѓу другото, напиша: „Не го гледав документарецот… Но, она што го видов, ме остави засрамена во светлото во коешто ме претставија. Плачев две недели… И, добро… Сè уште плачам понекогаш!!!!“.

Изјавата е придружена со видео од поп-ѕвездата како танцува на песната „Crazy” (Луда) од „Аеросмит“.

Би можело да ве интересира

Бритни Спирс бара отстранување на татко ѝ од посебниот надзор

Ана Ололовска

Судот ѝ дозволи на Бритни Спирс да ангажира нов адвокат

Ана Ололовска

Таткото на Бритни Спирс останува одговорен за нејзиниот имот

Ана Ололовска

Уапсен поранешниот сопруг на Бритни Спирс

Ана Ололовска

Бритни Спирс ја губи судската битка со нејзиниот татко

Ана Ололовска

Џејми Лин го презеде управувањето со парите на Бритни Спирс

Ана Ололовска