bojan jovanovski

Македонија

Бојан Јовановски се откажа од посвојувањето деца, ќе поддржи семејство кое што сака да посвои

А1он
Бојан Јовановски, како што соопшти на неговиот Фејсбук профил, се откажа од одлуката да посвои деца по реакциите на дел од јавноста. – Поради целата
Македонија

(ВИДЕО) Бојан Јовановски: Ќе посвојам три деца

Виктор Јованов
Донесов одлука, како самец, човек кој што не е во никаков брачен или партнерски однос да посвојам три деца кои што ќе бидат од различна
Македонија

Бојан Јовановски на средба со министерот Спасовски

А1он
Претседателот на Меѓународниот сојуз за цивилно општество и социјално загрозени категории, Бојан Јовановски, оствари средба со министерот за внатрешни работи Оливер Спасовски. Целта на оваа