bizarno

Магазин

Близначки кои сакаат да забременат истовремено, и тоа од исто момче

А1он
Сестрите Ана и Луси Десинк некогаш беа прогласени за „најидентични близначки“ на светот. Тие, како познати ТВ лица, во новото интервју за една австралиска телевизија,
Магазин

„Мртовец“ оживеал, но подолго време не смеел да ја напушти мртовечницата

А1он
Пациент во болница во Колумбија бил прогласен за мртов и бил испратен во мртовечница… Но, по кусо време, роднините откриле дека тој е жив. Хуан
Магазин

Го откажал медениот месец со секс-куклата поради коронавирусот

А1он
Казачкиот бодибилдер кој сакаше „да се ожени“ со секс-кукла, ја откажа нивната свадба и медениот месец поради пандемијата на коронавирус која сѐ уште трае. Популарниот
Магазин

Полска манекенка си ги тетовирала очите, па ослепела

А1он
Полската манекенка Александра Садовска целосно го изгуби видот на едното око, откако ги истетовирала очните белки. Лекарите ѝ рекле дека е само прашање на време
Магазин

88-годишна извидничка продава колачиња во САД

А1он
Цели 88 години, колку што е членка на женското извидничко друштво во Пенсилванија, Американката Вероника, Рони Бекенстоу продава колачиња, во својата зелена униформа. Таа проживеала
Магазин

ВИДЕО: Маж бегајќи од полицијата виси полугол на прозорецот од една зграда

А1он
Полугол маж по долна облека и чорапи беше снимен како виси на прозорец на вториот спрат бегајќи од полицијата. Неможејќи да се задржи по краток