bejl

Спорт

Бејл: По заминувањето на Роналдо, во Реал е порелаксирано

А1он
Велшкиот фудбалер Герет Бејл пред почетокот на новата сезона од Лигата на шампионите истакна дека по заминувањето на Кристијано Ронално атмосферата во тимот на Реал