ВИДЕО: Шерон Стоун и го честиташе роденденот на Северина-пејачката остана без зборови

Од:

Северина на 21 април го прослави својот 51 роденден, а една од најголемите холивудски ѕвезди славната Шерон Стоун и испрати честитка! Пејачката во оваа прилика се огласи на Инстаграм и го објави видеото во кое актерката упатува најубави желби, а среќата и ентузијазмот едвај успеа да ги искаже со зборови, посебно што актерката посака и да се запознаат.

„Оф, не знам како да кажам нешто за Шерон Стоун, која исто така ми го честита[e роденденот. Само уште Богородица да ми се појави… Што да кажам, освен благодарам на една прекрасна, многу паметна (IQ 154) и силна жена, мајка, актерка, икона и идол на генерацијата, која направи многу добро за жените. Која е и сликарка, а објави книга во која, меѓу другото, зборува и за нејзината борба детето кое можеше да го види само еднаш месечно. Пресилна жена очигледно кожеш само да се обидеш да ја уништиш онаму каде што е најранлива. Нема друг начин да ја скршиш. Шерон Стоун живеј вечно “, напиша Северина и се заблагодари за прекрасното изненадување и подарок, кој е за пофалба и восхит.

Како што објасни Шерон, таа и Северина имаат заеднички пријател, кој и го овозможил ова изненадување на пејачката. Не е чудно што остана без зборови, бидејќи вакви работи од омилените светски ѕвезди не се случуваат секој ден.

Сигурно е дека Севе до крајот на животот ќе го памети овој 51 роденден.

Би можело да ве интересира

Северина Вучковиќ и Милан Поповиќ повторно го делат старателството над синот

Северина му одговори на хрватскиот претседател: Благодарам за грижата, ама моето дете не е уште полудено

Предраг Петровиќ

Загрепската книжарница со навреди кон Северина

Предраг Петровиќ

Северина ја загуби правната битка за старателството над синот Александар

Порано беше секс бомба, сега непрепознатлива

Предраг Петровиќ

ВИДЕО: Северина се расплака на сред концерт по средбата со жена во Макарска