seron stoun

Магазин

ВИДЕО: Шерон Стоун и го честиташе роденденот на Северина-пејачката остана без зборови

А1он
Северина на 21 април го прослави својот 51 роденден, а една од најголемите холивудски ѕвезди славната Шерон Стоун и испрати честитка! Пејачката во оваа прилика
Магазин

Шерон Стоун: По мозочниот удар три години не можев да си го напишам сопственото име

А1он
Секс симболот на деведесеттите, актерката Шерон Стоун по неколку години пауза од Холивуд, минатата година се врати на работа и глумеше во неколку филмови. Стоун