(ВИДЕО) Бонд 25: Открива ли трејлерот кој ќе го наследи Даниел Крег?

Од:

Конечно е објавен долгоочекуваниот трејлер за „No Time To Die“, последниот во кој Даниел Крег го отелотворува Џејмс Бонд.

Во најавите, го гледаме Рами Малек во улога на главниот негативец, но и актерката Лашана Линч во улога на нов агент .

Списанието „Wired“ ја наведува можноста дека е откриено дека таа можеби е новиот агент 007 откако Крег ќе ја напушти франшизата.

Би можело да ве интересира

Привршува конкурсот за вториот меѓународен фестивал на кратoк филм „Филмај 2020”

Ана Ололовска

Документарниот филм за актерката Анче Џамбазова – онлајн премиера во сабота

Ана Ололовска

„Сонот за крвта и душата” најдобар интернационален краток хорор филм на FINDECOIN

Ана Ололовска

Роман Полански фаворит за годинашните „Сезар“ награди

Ана Ололовска

„Златна рамка“ доделена за филмски автор, филмски актер и филмски работник

Драган Поповски

„Златна рамка“ за Игор Поповски, Ирена Јовчевска и Сара Климоска