Нова кампања на Диор со Натали Портман во главна улога

Натали Портман е заштитно лице на Диор за козметика и парфеми од 2010 година, а сега можеме да ја видиме и во заводливата кампања за најновите кармини Диор Руж и Диор Ултра Руж, што „гарантира 12-часовно задржување на усните со мат завршница“.

Како што и доликува, на фотографиите Натали позира во крв-црвен џемпер и со уште повпечатливо црвени усни. Новиот слоган е: „Црвен бакнеж што никогаш нема да го заборавите”.

Цената на карминот е 37 долари.

Би можело да ве интересира

Ирина Шајк – најпопуларната бикини-манекенка за ова лето

Ана Ололовска

„Гучи“ ја воведува вештачката интелигенција во модата

Ана Ололовска

Очилата за сонце имаат рок на траење

Ана Ололовска

Првиот ангел на Викторија Сикрет со облини

ВИДЕО: Манекен почина на ревија во Сао Паоло

Татјана Ташкова

Нова Адидас колекција на облека и обувки во соработка со Бијонсе

Ана Ололовска