Жена и девојка се истепале во здравствен дом во Ѓорче Петров

Од:

Полицијата денеска извести дека вчера во 14 часот во СВР Скопје било пријавено дека во здравствена установа на подрачјето на Ѓорче Петров, по претходна вербална расправија, бил нарушен јавниот ред и мир со физичка пресметка помеѓу А.А.(46) и С.Д.(23), двете од Скопје.

По целосно документирање на случајот ќе следи соодветен поднесок.

Би можело да ве интересира

ВИДЕО: Гол бегаше од балконот на петтиот кат, а потоа гневните соседи го начекаа да го тепаат

Предраг Петровиќ

Инцидент во Струмица: Двајца насилници истепаa средношколец

(ВИДЕО) Крвави образи и скршени очила во тепачката на бугарските пратеници: Се клоцаат и се нарекуват гниди

Орце Костов

Поради меѓусебно недоразбирање: Скопјанка истепа две години постара сограѓанка

Горан Наумовски

Инцидент во Анкара: Прво се расправаа, па се истепаа поддржувачи на Киличдароглу

ВИДЕО: Снимка од тепачка на матуранти од две белградски гимназии

Горан Наумовски