Зегин ја отвори својата нова аптека во East Gate Mall

Од:

Денеска Зегин ги отвори вратите на својата нова аптека во East Gate Mall, со која ги подигна сите стандарди на аптекарското работење.

dobivaj vesti na viber

Аптеката има модерен, современ, луксузен и уникатен изглед, а просторот нуди висока фукционалност и лесен пристап до производите,со што потребите на купувачите се ставаат на прво место.

Како и во останатите аптеки на Зегин и аптеката во East Gate Mall ќе нуди широк избор на производи по најконкурентни цени. По повод отвoрањето на новата aптека ЗЕГИН за своите потрошувачи подготви голем број на специјални подароци и изненадувања, како и ексклузивни акции

Со отворањето на новата луксузна аптека, Зегин уште еднаш докажа зошто со право се нарекува лидер во фармацевтската индустрија во Македонија.

*ПР текст

Би можело да ве интересира

Ранци и училишни помагала донација на ZEGIN и фондација „Д-р. Верица Механџиска” за преку 150 деца

Компанијата ЗЕГИН – покровител на Фестивалот на дувачки инструменти во Пехчево

Катерина Павлова-Николовска

Вработените во Зегин бојадисуваа велигденски јајца со децата од СОС Детско село

А1он

ЗЕГИН со нова хумана акција по повод 7. април – Светскиот ден на здравјето

Награда за ЗЕГИН за ”Најпопуларна е- продавница”

Гледај Европско на најголемиот ЛЕД екран пред Ист Гејт Мол

А1он