zegin

Македонија

Компанијата Зегин и СОС Детско село – пријателство кое трае

А1он
Минатата недела во Скопје се одржа годишниот настан за доделување на признание на најголемите донатори и поддржувачи на СОС детско село. Под мотото “Едно семејство”
Економија

Зегин онлајн повторно се закити со награда за најпопуларна е- продавница за 2022 година

А1он
Во организација на Асоцијацијата за е-трговија на Македонија и оваа година се одржаа Ecommerce Awards- награди за избор на најдобрите во македонската е-трговија. И оваа
Македонија

Ранци и училишни помагала донација на ZEGIN и фондација „Д-р. Верица Механџиска” за преку 150 деца

А1он
Пред почетокот на новата учебна година, ZEGIN и фондација „Д-р. Верица Механџиска” за дечињата на кои им е најпотребно донираа преку 150 училишни ранци, полни
Магазин

Компанијата ЗЕГИН – покровител на Фестивалот на дувачки инструменти во Пехчево

А1он
Компанијата ЗЕГИН беше дел од 12-тото издание на Фестивалот на дувачки оркестри – Пехчево 2022,една од најреномираните културни манифестации во Малешевијата, која по 2 годишна
Магазин

Вработените во Зегин бојадисуваа велигденски јајца со децата од СОС Детско село

А1он
По повод големиот христијански празник- Велигден, дел од тимот на компанијата Зегин денеска имаше прилика празнично да се дружи со дечињата од СОС Детско село
Економија

Награда за ЗЕГИН за ”Најпопуларна е- продавница”

А1он
Вчеравечер во организација на Асоцијацијата за е-трговија на Македонија се одржаа првите Ecommerce Awards, избор на најдобрите во македонската е-трговија! Компанијата Зегин со својата е-