(ВИДЕО) „Трите“ – втор дел: Афери, закани, страв

Од:

Афери, скандали, дискредитации. Што е вистината за трите обвинителки?

Нападите почнаа по првата прес-конференција, кога стана јасно дека сериозно ја сфатиле задачата и ќе одат до крај во расчистување на криминалот.

(ВИДЕО) „Трите“ – прв дел: Досие за Катица, Ленче и Фатиме

Што чувствуваа кога ги преслушуваа разговорите?

(ВИДЕО) „Трите“ – трет дел: Приватно со Катица, Ленче и Фатиме

Колкаво обезбедување користат Катица, Ленче и Фатиме?

Гледајте во вториот дел од сторијата „Трите“ на А1он.

Би можело да ве интересира

ВИДЕО: Катица Јанева донесена во домашен притвор

Мери Јордановска

Уставните судии зад затворени врати разговараа за иницијативата за спас на обвинетите од СЈО

Татјана Ташкова

Катица Јанева оди во домашен притвор

Мери Јордановска

Дисциплинска за адвокатот Даути зашто бараше да бидат преведени сите списи на албански во „ТНТ“

Васко Маглешов

Координаторот на ДУИ, во 2013 ја чекал сопругата во ходникот, а не уништувал изборен материјал, сведочел Алими во СЈО

Васко Маглешов

Ејуп Алими и’ рече на Фатиме Фетаи дека си правеле слободен муабет во СЈО, записникот го потпишал на ѕид

Васко Маглешов