(ВИДЕО) „Трите“ – трет дел: Приватно со Катица, Ленче и Фатиме

Од:

Трите обвинителки искрени пред камерата. Отворено за нивниот приватен живот, за навиките, проблемите, за музиката што ја слушаат.

(ВИДЕО) „Трите“ – прв дел: Досие за Катица, Ленче и Фатиме

Во судница сериозни и фокусирани, приватно – сосема обични, насмеани и свои.

– Не давам одговори кои треба да ви се допаднат и сакате да ги слушнете, порачува Фатиме Фетаи.

(ВИДЕО) „Трите“ – втор дел: Афери, закани, страв

Последен, трет дел од досието за Катица, Фатиме и Ленче во кој трите обвинителки откриваат како планираат да ја продолжат кариерата по завршувањето на мандатот во СЈО.

Би можело да ве интересира

Вработените во СЈО чекаат плата за септември

Васко Маглешов

„Титаник“ продолжи со изведување докази

Ана Ололовска

Судот го казни вештакот на СЈО со 1500 евра

Васко Маглешов

Лиле Стефанова останува надлежна за „Империја“

Ана Ололовска

Повторно одложено судењето за обвинението за перење пари преку сметката на ВМРО-ДПМНЕ

Васко Маглешов

Продолжува судењето за „Талир“ за незаконско финансирање на ВМРО-ДПМНЕ

Ана Ололовска