Млад скопјанец тепал малолетници во кафеана, па нападнал полицајци

Од:

Рано утринава од полициски службеници од полициската станица Аеродром бил приведен Н.Ј.(22) од Скопје поради тоа што на 30.12.2022 околу 23.20 часот во угостителски објект на подрачјето на Аеродром физички нападнал двајца малолетници, а потоа и агресивно се однесувал кон полициски службеници.

По целосното документирање на случајот ќе следи соодветен поднесок.

Би можело да ве интересира

Пеце Суперхикс: Мојот син e истепан додека сам играл кошарка во Капиштец

Катерина Павлова-Николовска

ВИДЕО: Средношколци направија хаос во автобус, па следуваше тепачка со патници

Предраг Петровиќ

ВОЗНЕМИРУВАЧКО ВИДЕО: Го начекаа во сауна, популарниот рапер брутално претепан

Предраг Петровиќ

(ВИДЕО) Еден човек загина во масовна тепачка со секири и мотики на пазар во Бугарија

Горан Наумовски

(ВИДЕО) Борец спречи киднапирање на дете со неверојатна реакција: Го врза киднаперот во јазол

Предраг Петровиќ

(ВИДЕО) Масовна тепачка на погреб: Се степаа две групи на роднини

Горан Наумовски