Инцидент во Струмица: Двајца насилници истепаa средношколец

Од:

44-годишниот И.Ц. од Струмица во полициската станица во градот пријавил дека вчера, за време на училиштен одмор во средно училиште во Струмица, каде учел неговиот малолетниот син, две лица кои ги познавал физички го нападнале.

Од полицијаат велат дека се преземаат мерки за расчистување на случајот.

Би можело да ве интересира

Студенти од Таџикистан и Пакистан се степале во Тетово

А1он

(ВИДЕО) Во Аргентина: Се степаа хулигани и полицијата, се спасуваа деца од стадион

(ВИДЕО) Босанка со пендрек во кафеана го нападна сопругот и неговата љубовница

Горан Наумовски

Се истепаa двајца скопјани, па заедно завршија во болница

Горан Наумовски

Олимписки шампион заврши крвав поради љубовен триаголник

Келнер од Србија бараше плата, газдата брутално го претепа: „Ќе те убијам и ќе те закопам“

Горан Наумовски