Инцидент во Скопје: Деца биле истепани од двајца малолетници

Од:

Полицијата извести дека вчера во 20.30 часот во СВР Скопје, Ч.М.А.(34) од Скопје пријавила дека околу 16.30 часот пред зградата во која живеат на подрачје на Бит Пазар, нејзините малолетни деца биле физички нападнати од двајца малолетници. Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

Би можело да ве интересира

(ВИДЕО) Расправија и тепачка во италијанскиот Парламент

(ВИДЕО) Нападнати јуниори на фудбалски натпревар во Фоча, едно момче заврши во болница

Хаос во Србија: Tепачки поради сомневање за кол центри на СНС

A1on

Затвореник повреден во тепачка во Идризово

A1on

Уапсени тројца малолетници во Велес – фатени во автомобил и со марихуана

Во присуство на родителите и адвокат се предаде и вториот малолетник осомничен за бруталното убиство во Белград

Анита Петровска Рајковиќ