Гордана Јанкуловска го покажа својот син, облечен во дрес од Ливерпул

Од:

Ексминистерката Гордана Јанкуловска на социјалните мрежи сподели фотографија од нејзиното бебе.

dobivaj vesti na viber

И Јанкуловска и нејзиниот син Петар на фотографијата се облечени во дресови на Ливерпул, фудбалскиот тим за кој што навива ексминистерката.

Би можело да ве интересира

Јанкулоска до Мијалков во 2013: ДУИ забележаа и им пречи што даваме државјанства на луѓе во Кичево

Наум Локоски

Јанкулоска: Не можам да се оптоварувам со ефикасноста на судството, најважно ми е здравјето на детето

Наум Локоски

Груевски и Јанкулоска фаворизирале економски оператор за набавката на „мерцедесот“

Наум Локоски

Јанкулоска: Телефонот ми бил следен 732 дена

Наум Локоски

Адвокатот на Јанкулоска и судијката се расправаа дали има полномошно

Наум Локоски

(ВИДЕО) Јанкуловска со треперлив глас: Не мислам да бегам, фактите се на моја страна

Виктор Јованов