Има милион причини и само еден инстант начин да станеш милионер

Од:

Новиот, најбогат до сега инстант лоз на Државна лотарија, МЕГА МИЛИОНЕР, веќе можете да го пронајдете на сите продажни места на Државна лотарија.

dobivaj vesti na viber

МегаМилионер носи нова возбуда во потрагата по паричните добивки,а воедно е и најбогатиот инстант лоз кој крие вкупно 323.755 добивки во вредност од 150 до 10.000.000 денари.

Најголемата добивка вредна 10 МИЛИОНИ денари ќе направи двајца играчи вистински МЕГАМИЛИОНЕРИ, со најголемата премија до сега на еден лоз. Следната, по големина, добивка од 1 МИЛИОН денари ќе израдува 8 играчи,а 500.000 денари се наменети за 10 среќни играчи.

Играта е забавна и едноставна, така што гребејќи ги деветте полиња за игра, треба да се пронајдат три исти симболи МЕГА МИЛИОНЕР за добивка од 10 МИЛИОНИ денари ,  три исти  симболи МИЛИОНЕР за милион денари ,или три исти износи за другите парични добивки.

Не пропуштајте ја шансата за само 150 денари до добивка од 10 МИЛИОНИ денари и други вредни парични добивки со инстант лозот МЕГА МИЛИОНЕР, во сите продажни места на Државна лотарија.

ПР Текст

 

 

Би можело да ве интересира

Бонус игра за online учесниците на Лото 7 и Џокер овозможено од www.loto.mk

Ана Ололовска

Нови забавни инстант лозови од Државна лотарија – „Остров на скриеното богатство“ и „Бинго“

Ана Ололовска

Првото БМВ Х1 од бонус играта „Заврти Екоскутер тркало“ ќе се вози низ Тетово

По 7-ка во Кочани, славиме и за Џокер во Крушево

ЕКО СКУТЕР инстант лоз недобитен, во сабота ќе донесе некому BMW X1

Ана Ололовска

Претпразнична еуфорија со инстант лозот ЕКО СКУТЕР

А1он