Магазин

Последни, најнови вести – Забава – Сцена – Здравје – Спорт – Автомобили

Магазин

Џон Траволота пробал орално да го задоволи колегата Џеф Конвеј

А1он
Глумецот Џон Траволта се обидел орално да го задоволи Џеф Конвеј, додека спиел. Кога мамурниот Конвеј сфатил што му е намерата на Траволта, започнал голема
Магазин

Рани куче да те лае, Раденов ја исмејува Калиопи

А1он
Некогашниот музички Идол Иван Раденов снимил видео клип на кој ја исмејува поп дивата Калиопи заради нејзиниот англиски јазик. Раденов клипот го закачил на својот