Магазин

Последни, најнови вести – Забава – Сцена – Здравје – Спорт – Автомобили

Магазин

Почина омилената бабичка од „Очајни домаќинки“

А1он
Ѕвездата на серијата „Очајни домаќини“, актерката Кетрин Џостен, или позната по улогата на госпоѓата Мекласки, по долго боледување од рак, почина на 72-годишна возраст. Актерката