Магазин

Последни, најнови вести – Забава – Сцена – Здравје – Спорт – Автомобили

Магазин

Младенци во вода – кога свадбената фотосесија ќе тргне наопаку!

А1он
Американската двојка Еерик и Меган Волбер на својот најубав ден, наместо да го прославуваат влегувањето во брак со своите пријатели, завршија прво во вода а
Магазин

Ева Лонгорија на насловната на „Amica“ не личи на себе

А1он
Според многумина најсексипилната „домаќинка“, Ева Лонгорија, на насловната страна на италијанското списание „Amica“ не личи на себе. Ева е „фотошопирана“ до таа мера, што таа