Џорџина Родригез покажа завидна фигура на плажата во Абу Даби

Од:

Џорџина Родригез привлече внимание со нова фотографија направена на плажа.

Партнерката на Кристијано Роналдо е фотографирана на лежалка и додека излегувала од морето во Абу Даби.

Друштво на плажа и правеше Роналдо кој исто така го покажа своето издлабено торзо.

За својата фигура, Џорџина напорно работи во теретана, а на социјалните мрежи често ги покажува своите видеа од вежбање.

Би можело да ве интересира

Жестока расправија на Роналдо и Џорџина среде аеродром: Доста му е од неа

Предраг Петровиќ

Медиумите не ги оставаат раат: Роналдо не е среќен со Џорџина, цели денови ги поминува во трошење пари

Предраг Петровиќ

Се појави виза на Џорџина Родригез во која е наведено дека е „робинка на Роналдо“

Кристијано Роналдо бесен на својата Џорџина, целосно ги изгубил нервите

Предраг Петровиќ

Вереницата на Роналдо тврди: Нашите деца ги тепаат во Саудиска Арабија

Џорџина направи скандал: сопругата на Роналдo мора да плати казна

Предраг Петровиќ