zeljko obradovic

Спорт

ВИДЕО: Обрадовиќ збесна и удри човек, многумина не го видоа тоа во преносот

А1он
Жељко Обрадовиќ беше сериозно изнервиран од однесувањето на еден навивач на петтиот меч од финалната серија со Црвена Звезда. Партизан ја совлада Црвена звезда, ја