vlahovic

Спорт

(ВИДЕО )Навивачите на Јувентус упаднаа на теренот со порака: Не го сакаме Лукаку

А1он
Јувентус доби јасна порака од навивачите да не го доведуваат Ромелу Лукаку. Во еден момент се чинеше дека практично е завршена „трампата“ меѓу Челзи и