ubieno dete

Регион

Трагедија во Унгарија: Мајка крвнички си го уби детето

А1он
Унгарските медиуми објавија дека тригодишно дете почина во градот Печух, откако неговата мајка К.О.И. (27) наводно го малтретирала, а потоа го оставила да умре. За
Свет

Исчезнато девојче од Германија пронајдено во шума, убиено

А1он
Деталите за смртта на 12-годишната Луиза од Фројденберг, Германија, чие тело во неделата беше пронајдено во близина на железнички тунел, ги шокираа и најискусните истражители.