tineks

Магазин

EPA VAPE најдоброто електронско наргиле од денес со промотивна цена во маркетите на Тинекс

А1он
Долго очекуваниот европски бренд на електронски цигари конечно и кај нас. Со својот стил и елеганција, EPA VAPE делува луксузно и внесува уникатно задоволство на
Економија

„Тинекс“ призна грешка за мувлосаните мандарини доставени на скопјанка во изолација

Компанијата „Тинекс“ утврдила недоследности во однос на квалитетот на овошјето и зеленчукот и грешки во извршувањето на задачите од страна на лицата одговорни за подготовка
Македонија

По онлајн нарачка „Тинекс“ ѝ доставил мувлосани мандарини и лимони на скопјанка во домашна изолација

Маја Илиевска-Пачемска
Последниве неколку дена социјалните мрежи се преплавени со незадоволни потрошувачи кои се жалат дека доставувањето на онлајн нарачките доцни, а кога ќе стигне добиваат мувлосани
Македонија

Божиновски барал инспекции за Тодоровиќ од „Тинекс“ бидејќи не донирал за кампањата на ВМРО-ДПМНЕ

А1он
Во една од бомбите од 12 февруари 2013 година, соговорничка му вели на ексминистерот за транспорт и врски, Миле Јанакиески, дека добила 2500 страници со
Економија

Тинекс ќе го освежува Фондот за здравство

А1он
Фондот за здравствено осигурување со освежителни пијалоци ќе го разладува Тинекс. На Бирото за јавни набавки објавено е известување за склучен договор во вкупна вредност