tejlor svift

Магазин

Телохранителот на Тејлор Свифт им се придружи на израелските сили: Добро платената работа ја замени за оружје

А1он
Личниот телохранител на пејачката Тејлор Свифт замина во Израел за да им се придружи на израелските сили во борбата против Хамас. Taylor Swift's personal bodyguard
Магазин

Тејлор Свифт ги награди вработените со повеќе од 50 милиони долари, подели огромни бонуси

А1он
Моментално најпопуларната и најплатената пејачка во светот Тејлор Свифт ја отвори својата чанта и им даде огромни бонуси на сите нејзини соработници, кои работат на
Магазин

Фановите на Тејлор Свифт на концертот предизвикаа „земјотрес“ со јачина од 2,3 степени според Рихтеровата скала

А1он
Настапите на турнејата Ерас на Тејлор Свифт во Лумен Филд во Сиетл на 22 и 23 јули предизвикаа сеизмичка активност еквивалентна на земјотрес со јачина
Магазин

ВИДЕО: Жена се појави на концерт со ќебе на глава, кажа зошто се маскирала

А1он
Обожавателите на Тејлор Свифт ќе направат се за да стигнат до нејзиниот концерт, но еден фан деновиве ја помина линијата. На интернет кружи видео од
Магазин

ВИДЕО: Познатата пејачка за време на концертот падна зад сцената, со рана пееше со часови

А1он
Американската пејачка Тејлор Свифт моментално е на турнејата Ерас и пред неколку дена настапи во Хјустон, а на тој концерт доживеа мала несреќа, која не
Магазин

Тејлор Свифт во новиот документарен филм „Мис Американа“

А1он
Тејлор Свифт зборува за надминување на нарушувањето во исхраната во нејзиниот нов „Нетфликс“ документарен филм „Мис Американа“, кој премиерно се појави на филмскиот фестивал „Санденс“.
Магазин

Тејлор Свифт ги избриша сите профили на социјалните мрежи

А1он
Американската пејачка Тејлор Свифт ненадејно ги избриша сите профили на социјалните мрежи Фејсбук, Инстаграм, Твитер, Тумбир и ЈуТјуб, што ги вознемири нејзините фанови. На Фејсбук,