sin

Uncategorized

Алесандар Николоски стана татко, неговата сопруга на свет го донесе Јосиф

А1он
Потпретседателот на ВМРО-ДПМНЕ Александар Николоски стана татко. Неговата сопруга на свет го донесе Јосиф. Радосната вест преку социјалните мрежи ја објави Николоски. -Денес ја добивме
Магазин

Холивудски актер возел пијан со двегодишниот син во скутот

Кристијан Ландов
Американскиот актер Пуч Хол беше уапсен во средата вечерта откако под влијание на алкохол и со двегодишниот син во скутот удри со својот автомобил во