siluvanje

Македонија

Скопјанец осомничен за полов напад врз малолетник

А1он
СВР-Скопје денескасо кривична пријава до надлежното Основно Јавно обвинителство – Скопје го предаде  С.Ј. (22) од Скопје, осомничен дека сторил кривично дело „полов напад врз малолетник