prodavnica

Магазин

ВИДЕО: Галеб краде сендвич од супермаркет во Шкотска

А1он
Снаодлив галеб успева да украде туна-сендвич од продавница во Абердин. На снимката објавена на социјалните мрежи се гледа како галебот влегува во продавницата, го зема
Магазин

ВИДЕО: Огромен гуштер ги преплаши купувачите во продавница

А1он
Невообичаена глетка е снимена во продавница во Банкок. Огромен гуштер за кој се претпоставува дека е од видот комодо змеј е забележан како се качува