potonat

Регион

(ВИДЕО) Сплав во Смедерево потонал во текот на ноќта, бил полн со гости

А1он
Сплавот „Боем“ на кејот на Дунав во Смедерево потонал на половина пат во текот на ноќта, јавува РТС. На видеото од социјалните мрежи се гледа