obvinitelstvo raspit

Македонија

Стефанова на распит во Обвнителството, втор ден ги избегнува камерите

А1он
Обвинителката Лиле Стефанова од СЈО, дојде на распит во Обвинителството за организиран криминал, но ги избегна новинарските екипи и камерите. Таа не влезе од службениот,