mozzart

Економија

Биди победник на ЕУРО: Обложувај се на најголеми квоти, навивај за голови, испиј пиво и наплати тикет дури и кога ќе промашиш – MOZZART

А1он
Mozzart подготви бројни изненадувања за време на Европското фудбалско првенство. Италија и Турција вечерва во Рим го отвораат Европското првенство во фудбал, кое нема да
Македонија

Mozzart донираше 120 телевизори во повеќе установи низ земјата

А1он
Компанијата Mozzart периодов имаше голема акција за донација на телевизори во повеќе установи низ државата, меѓу кои Здравствени установи, Домови за згрижување деца и Домови
Македонија

Mozzart донираше над 300.000 денари за Општата болница во Гостивар

А1он
Последната донација од финансискиот пакет од 50.000 евра за борба против коронавирусот, компанијата Mozzart ја насочи кон Општата болница „Д-р Ферид Мурад“ во Гостивар. Сите
Македонија

Компанијата Mozzart донираше средства за набавка на заштитни маски за полицијата

А1он
Компанијата за приредување игри на среќа Mozzart донираше финансиски средства за набавка на заштитни маски за повеќекратна употреба на Македонскиот полициски синдикат. -Со оваа донација
Македонија

Mozzart донираше 5.000 евра во Клиничката болница во Битола

А1он
Во рамки на хуманитарната акција во борба против коронавирусот, компанијата Mozzart донираше парична помош во вредност од 307.000 денари, односно 5.000 евра, наменети за Клиничката
Македонија

MOZZART со донација од 5.000 евра за Општата болница во Дебар

А1он
Компанијата Mozzart која во заедницата се истакнува со своите општествено одговорни активности, со хуманитарните акции не запира и за време на пандемијата на коронавирусот, која
Македонија

MOZZART со донација од 10.000 евра за Општата болница во Куманово

А1он
Компанијата Mozzart која во заедницата се истакнува со своите општествено одговорни активности, со хуманитарните акции не запира и за време на пандемијата на коронавирусот, која
Економија

Доделени наградите од големата наградна игра на Mozzart обложувалници

А1он
Mozzart обложувалниците изминатиов период беа актуелни со големата наградна игра „ПОГОДИ ЈА НАЈГОЛЕМАТА КВОТА“. Синоќа во ексклузивното уплатно место Скопје – Рекорд, свечено беа доделени