goran grujoski

Македонија

(ВИДЕО) Ристоска: МВР декласифицираше голем дел од доказите за Тврдина 2

А1он
Успеавме да добиеме решение за декласификација на голем дел од доказите, на наредното рочиште ќе видиме што ќе се случува, рече обвинителката Ленче Ристоска по