dyo bajden

Свет

Новинарите летале со Бајден во претседателскиот авион и краделе навлаки за перници, чинии…

А1он
Новинарска репортажа синоќа крена прашина во главниот град на САД со својата хумористична, но темелна истрага за кражбата од просторот за новинари на претседателскиот авион