domasen pritvor

Видео Македонија

ВИДЕО: Катица Јанева донесена во домашен притвор

Мери Јордановска
Покриена со качулка на главата и двајца полицајци кои ја носеа под рака, ексшефицата на СЈО Катица Јанева беше донесена од истражниот затвор во Шутка