dejvid bekam

Магазин

(ВИДЕО) Бекам чекаше повеќе од 12 часа за да и оддаде почит на кралицата Елизабета: Мислев ако дојдам во два часот наутро ќе има помалку гужва

А1он
Поранешниот капитен на Англија Дејвид Бекам чекаше повеќе од 12 часа за да и оддаде почит на покојната кралица Елизабета во Вестминстерската палата. Мислев дека
Магазин

Хрвати ги „нападнаа“ Бекамови затоа што им ги вадат животните од море: „Тоа би живеело 100 години да не дојдевте“

А1он
Вчера, Викторија Бекам на Инстаграм сподели моменти од семејниот одмор во Хрватска, а под серијата фотографии кои ги објави беше искритикувана за ежовите кои ги
Магазин

ВИДЕО: Бекам ја бакнува ќерка си во уста, неговите обожаватели шокирани

А1он
Поранешниот фудбалер Дејвид Бекам, Новата година ја дочека со семејството, а на Инстаграм објави видео како прославувал. View this post on Instagram A post shared
Спорт

Бекам го ангажира Фил Невил за нов тренер на неговиот американски клуб

А1он
Сопственикот на американскиот фудбалски прволигаш Интер Мајами, Дејвид Бекам, го договори за нов тренер на клубот својот поранешен соиграч во Манчестер Јунајтед, Фил Невил. Четириесет