arben ziberi

Македонија

Пратеникот Арбен Зибери пренесен на Инфективната клиника поради Ковид-19

А1он
Поранешниот директор на Центарот за јавно здравје-Скопје, Арбен Зибери, актуелен пратеник од ДУИ, денеска бил пренесен на Клиниката за инфективни болести поради влошување на здравствената